Servis plynových zařízení

Servis plynových spotřebičů provádíme od roku 2011.

Za tuto dobu jsme se stali partnery všech významných výrobců plynových spotřebičů na našem trhu a zajišťujeme servis více než 3000 zákazníkům. Provádíme záruční i pozáruční servis plynových kotlů, plynových ohřívačů vody, plynových topidel a teplovzdušných agregátů, včetně jejich opravy. Při servisu dbáme na co nejvyšší kvalitu provedené práce, která jde ruku v ruce s bezpečností a úsporností Vašeho plynového zařízení. Jelikož jsou plynové spotřebiče vyhrazená technická zařízení, musí se na nich provádět pravidelné servisní prohlídky, obvykle co 12 měsíců. Jen tak jde zaručit jejich bezpečný a spolehlivý chod. Disponujeme také velkým skladem náhradních dílů pro co nejrychlejší opravu Vašeho zařízení.

Pokud Váš plynový kotel již dosloužil a nevyplatí se jeho oprava, tak Vám poradíme s výběrem správného typu plynového kotle a doporučíme Vám kvalitní firmu, která zajistí jeho bezproblémovou výměnu. Samozřejmostí je dodání požadovaných revizních zpráv a autorizovaného uvedení do provozu.

Protherm, Vaillant, Viessmann, Bosch- Junkers, Buderus, Wolf, Immergass, Technoclima, Baxi, Dakon, Chaffoteaux, Enbra, Ferrolli, Thermona, Ariston, Destila, Karma Český Brod, Mora-Brano, Viadrus.

Dále provádíme i servis plynových zařízení, které již nemají zastoupení u nás na trhu:

Modratherm, Ogar a další ...